קישורים שבורים


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

קישורים שבורים

קישורים שבורים

העכבישים של גוגל רצים במהירות בין הדפים ומאנדקסים כל מה שנקרה בדרכם.
תתפלאו לדעת שכמו עכבישים רגילים, גם הם לא אוהבים שבאמצע המבוך הנפלא שהם רצים בו הם מגיעים למבוי סתום. כך גם קישורים שבורים מהווים סוג של חוצץ בין עכבישי גוגל לסיכויים שלכם להיות מאונדקסים בדיוק כפי שתרצו.
מה לעשות? ממה להימנע? כיצד להיפטר מכל אותם קישורים שלא מובילים לשום מקום, או קישורים לדפים שכבר נס ליחם? או, טוב ששאלתם.

• קישורים שבורים – קישורים שבורים הם קישורים שבעבר הובילו לדפים מסויימים באתר, או לאתרים אחרים, אך הזמן עבר והדפים הנ"ל כבר לא פעילים, מה שאומר כי בעצם לא מובילים לדבר. קישורים שבורים גורמים למנועי החיפוש לחשוב שגם האתר עצמו אינו פעיל, ולכן הם פחות נוטים לקדם אותו המנועי החיפוש. זו הסיבה לשמה צריך לבדוק כל הזמן את פעילותם של הקישורים באתר, על מנת למנוע קישורים שבורים וליצור זרימה אחידה יותר למנועי החיפוש.
• קישורים שבורים שמובילים לדף לא פעיל - במידה וישנם קישורים שמובילים לאתר שלכם מאתרים אחרים, ולדפים שכבר לא פעילים, עדיף להכין דף משלכם שיהיו בו הוראות ברורות כיצד להגיע לחלקים אחרים באתר. הרי כולנו יודעים כמה זה מתסכל להגיע לדף שגיאה ולא להבין לאן האתר נעלם. כמובן שמי שנתקל בדף כזה לא ינסה לחפש אותו שוב. דף שגיאה שתכינו לבד, שמפנה לעמודים אחרים באתר יכולה להיראות כידידותי יותר, ולהעלות את ערככם בעיני הגולש.
• Redirect - ישנם קישורים שמובילים לדפים שכבר אינם רלוונטיים. דפים אלה נמחקו מהשרת אך הם עדיין נמצאים ברשת (הרי אי אפשר להודיע למנועי החיפוש כל פעם שנמאס לנו מדף כזה או אחר). לכן ניתן לבצע הפנייה קבועה (redirect) מהדפים האלה לדפים אחרים, או להשתמש בכלי של גוגל שנוצר בדיוק למטרה זו. 

קישורים הם חלק חשוב ומרכזי בקידום אתרים. קישורים חיצוניים, שמגיעים מאתרים אחרים לאתרים שלכם הם אמנות בפני עצמה. קישורים פנימיים, שיודעים להבנות נכון את הגלישה באתר, הן עבור הגולש והן עבור מנועי החיפוש- שיידעו כיצד לתת משקל לדפים השונים, גם הם עבודה למקצוענים. ולבסוף, שילוב כל אותם קישורים יחד ליצירת מערכת אתר תקינה ומלאה, שזורמת כפי שצריך ומביאה לאינדוקס אופטימאלי הם עבודה לחברת קידום אתרים מקצועית, שכל צד בה יודע את עבודתו על בוריה.

אנחנו בריקונספט חברת קידום אתרים עושים את כל עבודת הקישורים בשבילכם.
ביכולתנו לבחור עבורכם את הקישורים החיצוניים האיכותיים שיתנו לאתר שלכם את התנופה לה הוא זקוק. צוות המומחים שלנו יבנה לכם את האתר לפי צרכיו, בידע ומקצועיות שישימו לב לכל קישור וקישור ויהפכו את הצדדים השונים של הקישורים לבעלי זרימה אחת מתמשכת.

אז אל תתמהמהו!
צרו קשר כבר עכשיו ותשמעו כיצד אפשר לקדם אתכם מעלה בתוצאות החיפוש.

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009