תוכנית שותפים - תוכניות שותפים


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

תוכנית שותפים

תוכניות שותפים נדמות לנו לעיתים כדרך לעשות "כסף קל" דרך האינטרנט. האומנם?

תוכניות שותפים – מהן בכלל?
תוכניות שותפים (affiliate program) הן בעצם תוכניות בהן אתם שותפים לרווחי האתר בתמורה לפעולה מסוימת. תוכניות שותפים מציעות דרכי פעולה שונות, ביניהן עמלה על גולשים שמביאים לאתר, עמלה על פניות דרך האתר, עמלה על מכירות, עמלה על הישארות מספיק זמן על עמוד מסוים וכו'.
תוכניות שותפים מציעות אופציה "זוהרת" לרווחים קלים ללא השקעה רבה. מי מאיתנו לא היה רוצה להישאר בבית, לעבוד שעה שעתיים כל יום ועדיין להרוויח סכומים גבוהים. האם זה קורה? תלוי.

הנה כמה קריטריונים שיסייעו לכם לבחור תוכנית שותפים שעשויה להתאים לצרכיכם.
מהם הצרכים האלה? לא צריך להיות חכם גדול בשביל לדעת- מקסימום רווחים עם מינימום השקעה.

• הצטרפות בחינם או בתשלום- ישנן תוכניות שותפים שמציעות לכם להירשם אליהן תמורת דמי רישום חד-פעמיים, או עבור איזשהו תשלום קבוע שתשלמו פעם בחודש. הימנעו מהתוכניות האלה בכל מחיר. ייתכן כי עמלות רישום אלו הן דרך טובה יותר עבור האתר להרוויח כסף מאשר השירותים שהוא מציע לכם. לא הייתם רוצים לשלם ואז להמתין לחינם להחזרת הכסף. תוכנית שותפים מתאימה היא אם כן כזו אשר לא גוררת השקעה כספית בצידה.

• תדירות תשלום גבוהה. על אותו עיקרון, ישנן תוכניות שותפים שמציעות לכם תשלום כל חודשיים שלושה.
הסכנה בסידור הזה היא שתעבדו ולא תקבלו את הכסף. כך החברה הרוויחה שלושה חודשי עבודה, ואתם לא הרווחתם דבר. זה יכול להיות מאוד מתסכל, לכן השתדלו לבחור תוכנית שותפים אשר מציעה עמלה כל שבועיים שלושה וכך תמזערו את אלמנט הסכנה.

• שימרו על עיניים פקוחות- כשאתם בודקים את האתר של תוכנית שותפים, אל תחשבו רק על מה הוא מציע לכם, אלא גם על אם הייתם רוצים להשתמש בו או להיכנס אליו בתור לקוחות.
כך אתם יכולים לנסות ולהעריך עד כמה תוכנית שותפים איתו תשתלם לכם.
אם האתר לא נראה מקצועי, אין בו מכתבים של לקוחות מרוצים ואין בו אפשרות להחזר כספי, צריכה להידלק נורה אדומה. דרך טובה נוספת היא לבדוק אם האתר מאובטח (דרך סמל ה"מנעול" והקידומת https - משמע האתר מאובטח SSL).
ישנן דרכים רבות לרמייה והונאות דרך האינטרנט, לא הייתם רוצים ליפול קורבן של תוכנית שותפים כזו אשר מחכה לעשות את המכה ולהיעלם מפני השטח. שימרו על עיניים פקוחות.

• המוצר- חישבו אילו תוכניות שותפים עשויות להיות פופולאריות ולהכניס רווחים.
דרך אחת לשקול מצב כזה היא דרך השימושיות של המוצר אותו הן מוכרות. מוצר שימושי, שהתחרות עליו אינה גדולה מדי, שבא באריזה של אתר מושקע ומקצועי, עם כל התנאים שמתאימים לכם מבחינת תוכנית שותפים (עמלות, תשלום, ועוד בהמשך), נשמע כמו השקעה נכונה.

• כשאתם עומדים לבחור תוכנית שותפים שתתאים לצרכיכם אתם צריכים גם לדעת מה תוכנית שותפים אמורה להציע.
השירותים הבסיסיים כוללים שירותי סטטיסטיקה שמאפשרים לכם לעקוב אחר המכירות שביצעתם. שירותים אלה צריכים להיות זמינים בדף שלכם, בכל פעם שתרצו להתבונן בהם. כמו כן עליכם להיות מסוגלים להשיג תמיכה כשאתם מעוניינים בכך, בכל רגע. כמו כן העדיפו תוכנית שותפים שדורשת עמלה על רישום בלבד ולא על מכירה, כמו גם עדיף על לקוחות שהגיעו דרככם ועל כל קנייה עתידית שיבצעו.
בדקו את תכוניות השותפים שקיימות לפני שתתחייבו, או הירשמו לכמה במקביל. השמיים הן הגבול.

לסיכום, קיימות הרבה תכוניות שותפים בשוק. בחלקן ישנו פוטנציאל רווחי מסוים, אבל חושב כמובן לזכור אין מתנות חינם, ובשביל להרוויח באמת צריך להשקיע. חלק מההשקעה הוא בתחקיר המקדים, ובניסיון להבין איזו תוכנית שותפים היא המתאימה ביותר עבורך. אז קח את הזמן, תלמד ותשכיל, ובקרוב מאוד תמצא תוכנית שותפים שתיתן לך הכנסה נוספת מהבית. בהצלחה!

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009