קידום אתר פלאש


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

קידום אתר פלאש

קידום אתרים בפלאש

אתרי פלאש מרשימים וצבעוניים, אך הבעיה המרכזית איתם היא בקידומם. מה כל כך בעייתי בתחום של קידום אתרים בפלאש? במה שונה אתר פלאש מאתר סטאטי? המאמר הנוכחי יעשה לכם סדר, ייקל עליכם את הבחירה בין אתר פלאש לסטאטי, ויסייע לכם לדעת כיצד להעלות את סיכויי האתר לקידום אם הוא באוויר ואיש לא מגיע אליו. 

 

קידום אתרים בפלאש – הבעיה המרכזית

הבעיה המרכזית בקידום אתרים בפלאש היא תמונות לעומת תוכן. כשהעכבישים של גוגל סורקים את האתרים השונים על מנת לאנדקס אותם, הם עושים זאת לפי המילים באתר, להלן התוכן. ואכן, הבעיה המרכזית היא שאתר פלאש, שמורכב בעצם מעמוד אחד ותמונה אחת (גם ה"מילים" הן תמונות, ולא ניתן לעבור דרכן ולקרוא אותן כמו בטקסטים של HTML) לא מכיל מספיק תוכן בשביל שהעכבישים של גוגל יחשבו שהוא מאוד רלוונטי. זה גורם לתסכול רב בקרב הרבה לקוחות אתרי פלאש, שהשקיעו כספים רבים וזמן בעיצוב מרהיב עין, ואפילו בטקסטים טובים וקליטים, אבל בשורה התחתונה- אי אפשר להגיע אליהם.

 

קידום אתרים בפלאש – הפתרונות

אך אל ייאוש. אם אתם מוכרחים אתר פלאש, קידום אתרים עדיין נגיש עבורכם. איך זה נעשה?

קישורים איכותיים. קידום אתרים בפלאש, כמו קידום אתרים כללי, דורש קישורים חיצוניים שיובילו לאתר, וכמה שיותר איכותיים ככה יותר טוב. הדגש על "איכותיים" הוא משמעותי. מדובר בו על מושג של "PR" גבוה- מדד האמון של גוגל, ועדיף שיהיו פחות אתרים שיקשרו אליכם מאשר אתרים רבים ולא איכותיים. כמו כן יש להיזהר מ"פיצוץ" קישורים כבר בתחילת עליית האתר, משום שגוגל עלול לטעות, לחשוב שהאתר שלכם הוא ספאם, ולתת לו להתקרר קצת ב"ארגז החול".

 

שיטה נוספת היא כל התחום של שיווק באינטרנט - הכנסת האתר לאינדקסים, פורומים, קישורים ממומנים, ומה לא?!! רק לא דרך החיפוש האורגני.

 

שיטה נוספת, שעובדת טוב עם אתרי פלאש, היא לפרק את האתר- במקום שתהיה מצגת אחת עליה הכל יתרחש (להלן- "דף אחד עם תמונה"), האתר יפורק ויכיל כמה מצגות בעמודים שונים, אליהם יתווסף תוכן טקסט כתוב.

פיתרון פופולארי, הוא בניית אתר נוסף שמותאם מראש לסטנדרטים של גוגל, בשפת HTML, ללא פלאש, לעשות לו קידום אתרים מדהים, ולמשוך ממנו קישור לאתר הפלאש. ככה בעצם ישנה הנאה משני העולמות- האינפורמטיבי, בדמות האתר הסטאטי מלא התוכן ויכולת הקידום, והחווייתי, כלומר אתר הפלאש האינטראקטיבי וה"מגניב".

 

עצה: לא להשתמש בשיטות קידום נכלוליות, כמו שימוש ב-alt של התמונה לדחיפת מסה עצומה של מילות מפתח, או להציב קישורים מתחת לתמונה (בלתי נראים לגולש, אך נראים לעכבישי גוגל), או להשתמש באתרי ספאם לניפוח קישורים וכן הלאה. מי שהולך בדרך הישר זוכה ליקרו של גוגל. 

 

אנחנו בריקונספט יכולים להקל עליכם את הבחירה. מעוניינים בבניית אתר? אל תעשו זאת ללא התייעצות עם חברת קידום אתרים. אנו נוכל לייעץ לכם איזה אתר מתאים לכם יותר- אתר פלאש או אתר סטאטי, ונתחיל לקדם אותו כבר מהרגע הראשון. בניתם כבר אתר פלאש ואתם יושבים ומחכים לטלפונים שלא מגיעים? התשובה בדרך. נשמע לכם טוב? צרו קשר!

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009