קידום אתרים מקצועי


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי לעומת קידום אתרים חובבני.
בעולם קידום אתרים בגוגל אין מקום לטעויות, גוגל אימפריה בפני עצמה החליטה לעשות סדר באתרי אינטרנט, המטרה של גוגל לגרום למיליוני אנשים בעולם לחפש ברשת האינטרנט דרכה, הדרך למטרה הינה בהבאת מנוע חיפוש ייחודי מהיר ומתוחכם היודע ומציג תוצאות חיפוש רלוונטיות ביותר במהירות שיא עבור כל ביטוי.
לשם כך גוגל פיתחה אלגוריתמים מורכבים הנועדו לעלות על כל מיני מניפולציות חובבניות של מקדמי אתרים.
אתרים שנתפסים נזרקים מהמנוע חיפוש לדפים נידחים בהם אף אחד לא ימצא אותם ובמקרה הפחות טוב נמחקים לחלוטין מהאינדקס.

 


לפעמים נתקל באתרים שביצעו מיני "טריקים" והדבר עלה בידם, אולם כאשר אנו חושבים קידום אתר לטווח הארוך אסור לנו לעשות כך. גם אם הדבר עובד כיום סביר להניח שמהנדסי גוגל עובדים על שיפור האלגוריתם , לא הייתם מעוניינים שהאתר שלכם יזרק מהמנוע חיפוש לאחר כל ההשקעה שהשקעתם בו.
פגשתי לאחרונה אדם העוסק בבניית אתרים והוא הציג בפני טכניקה מדהימה אותה הוא פיתח בה הוא מציג לגוגל אתר אחד ולגולשים אתר שונה לחלוטין. הוא הסביר לי שזה כל כך מתוחכם עם שילוב של java scripts שאין מצב שגוגל יכולים אי פעם לעלות על זה.


לאותו אדם ולכל מי שחושב כמוהו הקימו גוגל "מרכז הלשנות" בוא הם מעודדים על דיווח לאתרים שאינם נוהגים בהוגנות, גם אם אתם בטוחים שאין מצב שגוגל יעלה על כך, תהיו בטוחים שאחד המתחרים שלכם יעלה על זה ואתם יכולים להיות בטוחים שהוא לא יהסס לדווח עליכם.

קידום אתרים מקצועי


ההבדל בין קידום אתרים מקצועי לקידום אתרים חובבני הוא ביכולת להביא אתר אל ראש תוצאות החיפוש בלי שימוש בטריקים מלוכלים, בעבר הסתירו אתרים טקסטים בפונטים זעירים, טקסטים בצבע הרקע ועוד מיני המצאות מתחכמות, על רבים משיטות אלו גוגל עלה ורבים מאתרים אלו אינם איתנו היום.


לכן כאשר אתם מעוניינים לבצע קידום אתרים מקצועי, חשוב לזכור כי גוגל מחפש אתרים רלוונטים למילת ביטוי מסויימת ומחפש את האתר הכי טוב בתחום, המלצה שלי אליכם רוצים להיות ראשונים בגוגל הציגו לו את האתר הכי איכותי בתחום, עם הכי הרבה מידע, הכי נגיש לגוגל , בלי "טריקים" למינהם, העזרו במדריך סודות קידום אתרים עשו אופטימיזציה לאתר, עקבו אחרי הוראות האתר, השיגו קישורים בחוכמה, וגם עבורכם המקום הראשון יהיה במרחק נגיעה.

 

 

 

 

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009