קידום אתרים


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל

האתר ריקונספט קידום אתרים חושף עבורכם את הדרך להצלחה. קידום אתר בגוגל למקום הראשון, האתר מאפשר לכל אחד מתחיל או מקצוען להיחשף לידע מרוכז של כל השלבים של קידום אתר. האתר מכיל סודות קידום אתרים והינו ייחודי בישראל ונותן לכם מקדמי האתרים אפשרות ללמוד בשפה קריאה ופשוטה איך לקדם את אתרכם. באתר תמצאו מידע מפורט, טכניקות סודיות, ושיטות פעולה מתקדמות. קידום אתרים בגוגל מתחלק למספר שלבים עיקריים על כל אחד מהשלבים תמצאו פירוט רב ומפורט באתר.

קידום אתרים ההתחלה:

בשלב ראשון של קידום אתר יש לבחור את הדומיין של האתר כאשר אנו מקדמים בגוגל ישראל יש לבחור דומיין ישראלי עם סיומת co.il. רצוי לקנות דומיין עם וותק – דומיין שהיה עליו אתר בעבר והאתר אונדקס בגוגל.

קידום אתרים בניית אתר

כעת יש לנו דומיין אנו מוכנים לעבור לשלב הבא בניית האתר לשם בניית האתר יש לבחור חברת בניית אתרים המתמחה גם בקידום אתרים, חשוב שילווה את תהליך הבנייה מקדם אתרים , את האתר יש לבנות בצורה המותאמת ביותר למנועי החיפוש תוך שימת דגש על אופטימיזציה של קוד האתר. כעת האתר מוכן ועלינו למצוא לו אחסון....

קידום אתרים אחסון אתר

בשלב הבא יש לבחור את חברת האחסון , יש לאחסן דומיין אותו אנו רוצים לקדם בגוגל ישראל בשרת אחסון ישראלי ,רצוי לבחור בחברת אחסון מקצועית נפילות שרת מרובות הינם אחד הפרמטרים השליליים של גוגל.

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים אופטימיזציה

בשלב הבא על מקדם האתרים לבצע אופטימיזציה לאתר הכוללת: חקר מילות מפתח והצבתם באתר בניית קישורים נכונה בין הדפים באתר מעבר על קוד האתר והתאמתו לתקן wc3

בשלב הבא נעבור להשגת קישורים

נתחיל בקישור החשוב מכולם קישור מאינדקס דמוז לאחר מכן נוסיף את האתר לכל אינדקס אפשרי נפנה לאתרים בתחום שלנו לשם השגת קישורים תוך הקפדה על כללים בהחלפת קישורים נכונה. כמו כן נפנה לאתרים נוספים בתחום ונבקש מהם קישורים.

קידום אתרים

כעת יש לבדוק את תוצאות האתר סטטיסטיקות כניסה במילות מפתח ובדיקה מתמדת איך לשפר. כעת יש לתחזק את האתר להוסיף תכנים באופן שוטף ולהמשיך את פרוייקט הקישורים.
קידום אתרים בגוגל – המרחק מהמקום הראשון במרחק נגיעה.

 

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | קידום אתרים בגוגל | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009