איך עובד קידום אתרים


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

קידום אתרים איך זה עובד? / מה נעשה עבורכם

רבים מבינים כיום את חשיבות קידום האתר בגוגל ומחפשים מקדם אתרים מקצועי שיעשה עבורם את העבודה, מכיוון שעבודת קידום אתר בגוגל נעשית מאחורי הקלעים ואינה כרכישת מוצר פיזי או מוחשי כמו בניית אתר או אחסון לאתר, כמובן שמה שאתם קונים בעצם זה העלאת דירוג האתר שלכם בגוגל, דבר שלרבים קשה להבין כי בעצם לא המקדם אתרים מדרג אתכם אלא מנוע החיפוש גוגל.
אנו דוגלים בשקיפות מידע לחלוטין! האתר ריקונספט קידום אתרים פותח בפניכם את שער המידע עבור קידום אתרים בגוגל, כל מה שאנו עושים עבור לקוחותינו מופיע באתר, אבל אם בכל זאת אתם מעוניינים במקצוענים שיעשו את העבודה בשבילכם כך שתבחינו בשינוי משמעותי עם קבלת תוצאות בשטח,
אתם מוזמנים להיעזר בשרותינו.

אז מה בעצם אנחנו עושים עבורכם?
תחילה ננתח עבורכם את צורכי האתר ואת כדאיות הקידום , כאשר מטרת קידום האתר הינה כלכלית חשוב שהאתר יהיה ריווחי, לא כל אתר אפילו אם הוא יהיה ראשון בגוגל במילת המפתח הרלוונטית אליו יהיה רווחי, לדוגמא דוכן פלאפל שיהיה במקום הראשון בגוגל במילה פלאפל , למרות היותו במקום הראשון דבר זה לא יביא לו לקוחות לחנות.
לאחר שזיהינו פוטנציאל וצורך בקידום האתר בגוגל, נבדוק האם האתר בנוי בצורה המתאימה לקידום. אתר חייב להיות מעניין ונוח לגולש כך שלא ירצה לעזוב את האתר. אתר הבנוי בפלאשים או בצורה שגויה לא יוכל לקדם אתכם בגוגל ולא יביא את מירב התוצאות. לכן- אנו נבנה את האתר מחדש בעיצוב יוקרתי ונוח לגלישה,בשיתוף פעולה של מעצב אתרים מקצועי שיעבוד יחד איתכם עד להשגת אתר משביע רצון. לאחר בניית האתר נכניס לתוכו תוכן שיווקי המותאם באופן אישי לאתרכם.

איך עובד קידום אתרים

כעת ננתח את מילות המפתח הדרושות לקידום. ישנם מילים רבות שקשורים לנושא האתר, אבל אנו נתמקד במילים החזקות ביותר שיביאו את מירב הגולשים לאתר. כמו כן נבחר מילות מפתח משניות שגם אותם נקדם עבור תוספת אקסטרה של גולשים.
את מילות המפתח נבחר יחד עם הלקוח תוך שימוש בכלים סטטיסטיים לבחירת מילות המפתח המבוקשות ביותר תוך בדיקת הרלוונטיות שלהם לנושא האתר והבאת גולשים רלוונטיים.
לאחר שבחרנו את מילות המפתח נתאים את מבנה האתר בהתאמה מוחלטת למנוע החיפוש גוגל. נתאים את מבנה האתר מילות המפתח ותוכן האתר תוך ביצוע אופטימיזציה לתכני האתר ולקוד התכנות של האתר.
לאחר שתיקנו את קוד האתר נדאג לקדם את האתר באמצעות השגת קישורים אל האתר.
ככל שיהיו יותר קישורים לאתר כך דירוגו יגבר. את מבנה הקישורים נבנה בצורה חכמה עם התאמת מילות המפתח המקושרות לאתר תוך הקפדה על מבנה קישורים נכון.
את השגת הקישורים נעשה על ידי רישום לאינדקסים, החלפת קישורים עם אתרים אחרים רלוונטיים לתחום. כמו כן ברשותנו כ- 100 אתרים ברשת השייכים לנו במבחר נושאים מהם יתקבל קישור לפי רלוונטיות לנושא האתר.
במקביל לשלב השגת הקישורים נבדוק את מצב האתר, דו"ח פעולה יוצג ללקוח המציג את התקדמות האתר כעת נבדוק היכן יש מקום לשפר את האתר עוד, נעדכן את הדפים הטעונים שיפור נוציא סטטיסטיקות של האתר ונגלה באילו מילות מפתח הגיעו אל האתר ונבדוק היכן יש מקום לשיפור.
אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים נשמח לעמוד לשרותכם.
בברכה.
צוות האתר ריקונספט קידום אתרים.

 

  

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009