ספאם בקידום אתרים


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

ספאם בקידום אתרים

ספאם בקידום אתרים- מה לא לעשות וממה להיזהר

קידום אתרים הוא נושא עדין שדורש תשומת לב רבה.
חברת קידום אתרים ניגשת לכל פרויקט כמו רופא, בעיקר כשמדובר באתר קיים שנתקע בדפים האחרונים בדפי החיפוש, או כמו בורא, שבונה את האתר מאפס וחושב על אתר-העל שיהווה דוגמה ומופת לכל האתרים האחרים בשוק.
אחת הבעיות של קידום אתרים לא מקצועי היא הנזק שהוא עלול לגרום. ישנן שיטות נכלוליות בשוק שעשויות לעבוד לטווח הקצר, אך לטווח הרחוק הן עלולות לגרור סנקציות מגוגל ולעשות יותר נזק מאשר תועלת, או אפילו להיות מוגדרת כ"ספאם".
רובנו מכירים את מושג הספאם מהדואר האלקטרוני, ומאותם אימיילים שנשלחים בכמויות, מנסים ליצור כותרת תמימה, אך בעצם נוצרו על מנת למכור לנו משהו שטותי ביותר.
גוגל מגדיר ספאם ככל דבר שמתיימר להיות משהו שהוא לא, כלומר במקרה של גוגל- אתר שמנסה להונות אותו.
קידום אתרים באמצעות ספאם עשוי לעבוד לטווח הקצר, משום שהוא משתמש בכל האלמנטים שגוגל מעריך, אך כשגוגל עולה על האתר הוא עלול להיזרק מתוצאות החיפוש, או להישאר במעין אזור "אפור" של דפים יחסית תחתונים שלא מובילים אותו לשום מקום. 
 
קידום אתרים נכלולי- מהן השיטות ליצירת ספאם?
1. טקסט מוסתר או קישורים מוסתרים – ספאמרים רבים מנסים להסתיר קישורים או מילות מפתח בגוף הטקסט, בצורה שלא נראית לעין הגולש אך נקלטת על ידי העכבישים של גוגל.
השיטות להסתרת התוכן או הקישורים הן רבות. למשל טקסט באותו צבע של הרקע, אשר נבלע בתוכו לעין אנושית, קישורים שמפנים מתמונה שלא ניתן לראות אותה, טקסט שמוסתר מאחורי תמונה, או שממוקם הרחק הרחק ממרכז התוכן.
הספאמרים עושים זאת כדי להכניס את מילות המפתח בדחיסות רבה יותר.  קידום אתרים מקצועי ישים טקסט וקישורים רק במקומות גלויים ובמינון חכם.
2. דחיסות גבוהה מדי במילות המפתח- נכון שמילות מפתח מרכזיות להבנת הרלוונטיות של האתר, אך אף טקסט לא יכול להיות נהיר כשיש יותר מדי מילות מפתח.
במקרה כזה המשפטים לא יוצאים קוהרנטיים, והתוכן פשוט אינו קריא. תוכן לא קריא הוא המטרה האחרונה של גוגל, שרוצה ליצור עבור הגולשים שלו סביבה בטוחה בה הם יכולים לסמוך על כך שיקבלו את מה שהם רוצים.
התוצאה: ענישה! קידום אתרים מקצועי ישתמש במילות המפתח בדחיסות סבירה, לפי הכללים של גוגל, עם תוכן קריא ואיכותי שגם הגולשים יוכלו ליהנות ממנו.
3. cloaking- זו טכניקת קידום אתרים מפוקפקת ולא לגיטימית בעליל שנקראת "מיסוך". בשיטת המיסוך האתר יכול לברר מיהו האורח שנכנס אליו, ואם הוא קולט שזה רובוט של גוגל, הוא מציג לו אתר עם תוכן שונה ממה שהוא מציג לגולש.
4. מכירת קישורים עבור העלאת ה-PR – ה-PR הוא לא אחר מאשר מדד פייג' רנק הנחשק, שמספר גבוה בו מראה כי זהו אתר שגוגל חפץ ביקרו. אחד מהמדדים שמעלים את ה-PR של העמוד הוא כמות הקישורים החיצוניים שמובילים אליו.   לכן הרבה אתרים שמו לעצמם להרוויח ממכירת קישורים לאתרים אחרים. זו טכניקת קידום אתרים נכלולית, משום שמטרת הקישורים החיצוניים היא להראות כי האתר נחשב ומגיע לו לעלות במדד, ולא לשלם כסף עבור זה... הדבר דומה לכך שתשלמו למישהו עבור זה שימליץ עליכם למשרה. איפה האמינות?
5. redirect- מושג זה נקרא בעברית "הפנייה". קידום אתרים מקצועי יודע לעשות הפניות כשהן לגיטימיות. למשל אתר שרוצה לשנות את שם הדומיין שלו משום שהוא לא קליט, אך אינו רוצה לוותר על ה-PR שנצבר אצלו בדומיין הישן. במקרה הזה הוא רוכש כתובת חדשה עם שם קליט ונוצץ ועושה הפנייה לאתר הקיים, עם אותו הדומיין. כך גוגל ימשיך לראות את האתר הקיים, בו כבר הביע אמון, במקום לטעות כי האתר בכתובת החדשה הוא אתר חדש לחלוטין שצריך רק להתחיל לפלס את דרכו בעולם, וגם הגולש ייהנה מכתובת קליטה יותר. חברת קידום אתרים מקצועית תדע כיצד לסייע לעשות את בחירת הדומיין הנכונה. בהפניות נכלוליות (אפילו גוגל קורא לזה Sneaky Redirect) בהן משתמשות חברות קידום אתרים ספאמריות, ומפנה כל פעם לאתר אחר. כך גוגל חושב שיש כמה הפניות לעמוד הבית של האתר המקודם מאתרים שונים ברשת, ומעלה בו את האמון.
אנחנו ברי קונספט חברת קידום אתרים מתחייבים לקדם את אתרכם אך ורק בשיטות הלגיטימיות. תוכלו בעצמכם לגלוש באתרים שקידמנו ולהתרשם מהיציבות וממיקומם המרשים של האתרים שלנו בעמוד הראשי.

חשוב לנו שתדעו כי שיטות נכלוליות של קידום אתרים לעולם לא משתלמות. גוגל עולה עליהן, בין אם זה על ידי עכבישי החיפוש, שכל הזמן משתכללים ומתוכנתים למצוא מזימות שכבר יודעים עליהן, בין אם זה על ידי דיווח של מתחרה שלא מבין כיצד טיפסתם כה מהר לתוצאות החיפוש ומחפש עבירות להלשין עליהן, ואפילו גולשים אחראיים שכבר חטפו עצבים על כל אתרי הספאם שקיימים ברשת ומחליטים לשים לזה סוף.

אל תיקחו את הסיכון, פנו לריקונספט לקביעת פגישה ותגיעו לפסגה מבלי למרפק את המטפסים האחרים.

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009