ניוזלטר


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

ניוזלטר

ניוזלטר
ניוזלטר הוא כלי שיווקי שמופץ למיילים של אנשים ששמו את שמם ברשימת התפוצה. יש שטועים וחושבים כי ניוזלטר הוא בעצם מילה מפוארת ל"ספאם", ומטרתו היא להטריד את הלקוחות בתקווה שיקנו משהו. אך לא כך הדבר, הרי ניוזלטר נשלח רק לאלה שנרשמים לקבלת מידע, ולכן הם מעוניינים לקבל אותו. חשוב כמובן שתהיה אופציה בכל ניוזלטר לבטל את הרישום. האמת היא כי ניוזלטר מעניין יכול להיות בעל ערך רב ללקוחות שמקבלים אותו, כמו גם למתג את החברה ששולחת אותו כאיכותית.

ניוזלטר – מאיפה מתחילים?
וודאי שמתם לב שבאתרים רבים יש תיבה שמציעה ללקוח לרשום את פרטיו בתוכה. כך אוספים כתובות דואר של לקוחות שמעוניינים להיות ברשימת הדיוור. חשוב כי התיבה הזו תהיה נגישה ונראית, שתקוץ לעינו של הגולש שנייה לאחר שמצא משהו באתר שלך שעניין אותו.
גולשים רבים מעוניינים לקבל ניוזלטר בנושאים שמעניינים אותם. זה חוסך להם זמן, כמו גם לזכור להיכנס לאתר בכל פעם מחדש. כך הם יכולים לדעת כשמגיע עדכון ולקבל אותו ישירות למייל שלהם.

ניוזלטר – למה הוא שווה לך?

רוב הגולשים לא נכנסים לאתר ומייד רוכשים. האינטרנט מציע כל כך הרבה אפשרויות גלישה, עד כי זה לא משתלם לגולש לקנות מייד כשהוא נכנס, פשוט משום שהוא יכול לעשות סקר שוק מקיף בהקלקות ספורות. כך גם אם יש תנועה באתר, לא בטוח שהיא תתורגם מייד לקונים.
המצב שצריך להיווצר הוא שלקוח ייכנס לאתר שלך שוב ושוב, יכיר אותך וירגיש בטוח עם המוצר שלך. יידע למתג אותו כאמין ואיכותי. ומה יותר אמין ואיכותי מניוזלטר שמגיע פעם בזמן קבוע ומכיל תוכן מעניין ורלוונטי? כך שבכל ניוזלטר אתה מרוויח גם אמון, גם מיתוג, וגם הגדלת אחוזי רכישה של הגולש.
המסר שנשלח לקוראים באותו ניוזלטר הוא ברור- אתה אמין, מבין בתחום, ומעניין מספיק בשביל שאנשים נוספים ברשימת התפוצה שלך ירצו לקרוא אותך. אתה תיחשב כמומחה, מומחה שכדאי להתייעץ איתו או לרכוש ממנו את המוצר הטוב ביותר.
כיום יש יכולת גם לפנות לגולש בשמו במסגרת ניוזלטר . הפנייה האישית גורמת לעלייה ביעילות, וכל לקוח מרגיש מחויב יותר לעסק שלך- הרי זה כבר אישי, לא רק עסקי. מערכות ניוזלטר מתקדמות מאפשרות לך להוסיף תמונות כאוות נפשך, לחתום באופן אלקטרוני וכל דבר אחר שתרצה להפיץ ללקוחותיך.

ניוזלטר – איך זה נעשה?

ניוזלטר דורש הרשמה מהגולש. זה גם אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר בין ניוזלטר לספאם- בספאם הגולש לא בוחר שישלחו לו את המידע, ועושה הכול כדי להימנע ממנו, בעוד שניולזטר נעשה מתוך בחירה אישית ומודעת של הגולש, והוא בוחר לקבל את המייל בכל פעם בחדש, ולו רק בכך שהוא נמנע מלבקש שיפסיקו לשלוח לו את החומר.
• השפה בה נכתב ניוזלטר צריכה להיות שפה אישית, משום שהיא נשלחת למייל האישי.
• צריך לדבר "אל" הגולש, לא רק "על" העסק שלך.
• ספר לגולש מה ישתלם לו ברכישת המוצרים שלך, כיצד הוא ירוויח מכך.
• ספר רק אמת. אל תפריז בניסים ונפלאות שלא יקוימו.
• הראה ידע בנישות שונות בתוך התחום שלך.
• חשוב מה יתרום לקורא שלך, מה יעניין אותו לקרוא.
ניוזלטר איכותי הוא כזה שיודע לשלב בין כל האלמנטים האלה, מבלי שהגולש יחשוב שאתה מנסה למכור לו בכוח. ברור לשניכם שהמטרה כאן היא עסק ומכירה, אבל הוא צריך להרגיש שיש לניולזטר שלך ערך מוסף מבחינתו, אחרת הוא לא ירצה לקבל אותו, שהרי אנחנו מוצפים בפרסומות כל הזמן, ולא צריכים גם לזמן אותן לחיינו מבחירה.
אנחנו בריקונספט חברת קידום אתרים מכירים את כל רזי האינטרנט ויודעים כיצד לתכנן יחד איתך ניוזלטר איכותי שישאיר את המתחרים שלך מאחור. יש לך המון ידע אבל אין לך זמן לכתוב אותו? נכתוב אותו אנחנו בשבילך, כדי להפיק עבורך ניוזלטר מרתק שישאיר את הלקוחות שלך אתך. אז צור קשר ונתחיל לקדם אותך למקום הראשון.

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009