מיתוסים קידום אתרים


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

מיתוסים בקידום אתרים

קידום אתרים, כמו כל תחום שיש בו אלמנט של חוסר וודאות, גם הוא זכה למיתוסים רבים.
חלק מהמיתוסים נוצרו על ידי אנשים שאין להם הבנה משמעותית בתחום של קידום אתרים , וחלקם נוצר דווקא על ידי פיזור מסך עשן כדי שלא ישתמשו בטכניקות קידום אתרים אמיתיות.
נכון, אף אחד (אולי חוץ מאנשי המסתורין של גוגל) לא יודע על מה בדיוק בנוי האלגוריתם, ורבים לא יודעים כשהוא משתנה. קידום אתרים הוא תחום בעל גורואים רבים, ללא ספק, אך גם הם כמו מקביליהם הרוחניים, יכולים רק לנחש ולשער בהצלחה מסוימת מה מר גוגל רוצה, אבל אין להם את הנוסחה האמיתית.

הנה כמה מהמיתוסים הגדולים בתחום של קידום אתרים על מנת שתדעו לפחות למה לא להאמין. למה כן להאמין, זו כבר שאלה אחרת.

1. פייג' ראנק גבוה- למה צריך אותו?
זו שאלה טובה שרבים מתחבטים בה. מדד פייג' הוא המדד שמסייע לנו לראות את אמינות האתר בעיניו של גוגל. נדמה לנו באופן הגיוני שגוגל יקדם את האתרים אותם הוא מוצא אמינים ביותר.
לכן מדד טוב עבור קידום אתרים מוצלח הוא עליית דירוג מדד הפייג'. עם זאת, אין לכך חוקיות!
אתרים בעלי מדד פייג' גבוה נמצאים לעיתים מתחת לאתרים עם מדד פייג' נמוך מהם. גם הסברה כי קישור נכנס מעמוד בעל מדד פייג' גבוה אינה בהכרח נכונה, משום שישנם אתרים שמשמשים אך ורק כ"חוות" קישורים, ולמרות שמדד הפייג' שלהם גבוה בגלל וותק, בפועל הקישורים מתוכן לא שווים הרבה. המסקנה- לא להסתכל בקנקן.

2. תגיות מטא- בעבר היו משתמשים בטכניקות קידום אתרים נכלוליות שאחת מהן הייתה יצירת תגיות מטא עם מילות מפתח בשפע שאינן נראות לעיני הגולש. עם זאת כיום ניתן לזהות פעולות רמייה כאלו, וגוגל לא מתייחס למטא תגיות שהגולש לא יכול לראות. המסקנה- חבל על הזמן.

3. צריך לחזור על מילות מפתח כמה שאפשר- תלוי.
כמה זה "כמה שאפשר"? מתי הרבה הופך ליותר מדי? ואכן השאלה הזו נותרה ללא מענה. בדרך הנפוצה ביותר לענות על כך היא כי קידום אתרים מתייחס יותר לאיכות, כלומר אם הטקסט הוא איכותי, אזי שילוב מילות המפתח בו יהיה בצורה הגיונית וזורמת, המשתלבת בתוך התוכן בדרך אשר מכבדת אותו ואת הלקוח.
לכן תוכן של קידום אתרים אמור להיות קודם כל שמיש ללקוח, ורק לאחר מכן לשלב את מילות המפתח הרצויות. כתוצאה מכך נערכו מבדקים ורבים טוענים כי הדרך האולטימטיבית לשילוב מילות מפתח בתוכן של קידום אתרים היא בין שלושה לשבעה אחוזים במאמר.

4. מיתוס נוסף בשדה של קידום אתרים הוא כי גוגל נוטה לתת יתרון לאתרים אשר בוחרים לפרסם את עצמם גם בגוגל אדוורדס, ולא להסתמך רק על החיפוש האורגני.
מיתוס זה קל להפרכה, בעיקר משום שגוגל עצמם דאגו להדגיש שוב ושוב כי ישנה הפרדה מוחלטת בין קידום אתרים אורגני לבין שיווק ופרסום האתר בקישורים הממומנים.
עם זאת חשוב להזכיר כי מבחינת הגולש קידום אתרים אורגני עדיין משמעותי יותר, למרות שישנה עלייה של גולשים "מבינים" שבוחרים בקישורים ממומנים.

אם כן, מיתוסים של קידום אתרים קיימים למכביר. מה אנחנו ברי קונספט עושים?
אנחנו מאמינים כי השקעה בכל הגורמים הידועים לנו בתחום של קידום אתרים היא הדרך לקדם את האתר שלך באופן אולטימטיבי.
אנחנו שומרים את האצבע על הדופק בכל הנוגע לחידושים בתחום, אך גם דואגים למקסם אותם כחלק מתהליך קידום אתרים עבור האתר שלך.
אנחנו לא מאמינים בנוסחאות, אלא פשוט לעשות כל הזמן את הטוב ביותר. על מנת לשמוע על הדרכים בהן נוכל לקדם את האתר שלך, צור קשר כבר היום.

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009