מיתוג אישי באינטרנט - מיתוג באינטרנט


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

מיתוג אישי באינטרנט

מיתוג אתרים

אז דיברנו כבר על קידום אתרים, שיווק אתרים, חזרנו שוב אל קידום אתרים, והנה עכשיו אנו מציגים בפניכם מושג חדש- מיתוג אתרים.
מיתוג אינו מושג חדש בפני עצמו, הוא מושג שמוכר לנו היטב מעולם הפרסום והמדיה.
אך מכיוון שהאתר שלנו הוא מעין "מוצר שמוכר מוצר", צריך להשקיע זמן רב גם בפיתוחו. לא הייתם רוצים להגיש טבעת יהלום מפוארת על מגש מפלסטיק, נכון?
כדי לתת את השואו וכדי ליצור את אפקט ה"וואו" שיגרום למוצר שלכם להיראות הכי מדהים שיש, מיתוג אתרים הוא בדיוק התשובה בשבילכם. 


מיתוג אתרים – מה זה אומר בעצם?

מיתוג אתרים משמעו להפוך את האתר שלכם ל"מותג". כולנו מכירים מותגים מסוגים שונים וצורכים אותם. במידה מסויימת אנו מאמינים, גם אם באופן לא מודע, שהמותג אותו אנו קונים מעיד משהו עלינו- כמה עדכניים אנחנו, כמה איכותיים אנחנו, ולאיזו קבוצה אנחנו משתייכים. במובן מסויים המיתוג לא מוכר לנו את המוצר, אלא את התדמית. לכן מוצרים שונים שנמצאים באותה רמה של איכות, אך ממותגים בצורות שונות יצרו אצלינו העדפה ברורה למוצרים הממותגים, גם אם מחירם גבוה יותר.

 

מיתוג אתרים – מאיפה מתחילים?

מיתוג אתרים אינו שונה בתהליך מכל מיתוג מוצר אחר. בשלב הראשון אנחנו חושבים לאיזה קהל יעד האתר שלנו פונה- האם הוא פונה לצעירים, האם הוא פונה למבוגרים, או שמא לכל הגילאים? קהל פרטי או עסקי? חנות וירטואלית או תוכן? לאחר מכן בתהליך של מיתוג אתרים אנחנו חושבים על מה אנחנו רוצים שהאתר ישדר- האם ישדר אמינות ורצינות, האם ישדר עדכניות ו"היפיות", או שאולי בכלל שובבות או חתרנות? לאט לאט תתחיל להיווצר התמונה שתהיה משותפת לכל הגולשים אליהם האתר יפנה, ונתחיל לראות שקיים פה מיתוג- יש פה ערך שאנחנו מוכרים, תדמית מסוימת, וכבר מתחילים לראות מי יהיה הקהל השבוי שלנו.

 

מיתוג אתרים – איך הוא מתנהל?

מיתוג אתרים לא נעשה בין לילה. כמובן שחשוב לאתר לצאת לשוק עם מערך מיתוגי, אך כדי שאתר יהפוך למותג חשוב שקודם כל יכירו אותו ככזה, ובעיקר יכירו אותו. זאת בדיוק הסיבה לשמה שיווק אתרים או מיתוג אתרים לעולם לא יעמדו בפני עצמם, אלא תמיד יהיו חייבים להיות מלווים בשירותי קידום אתרים כדי להגיע לקהל שלהם. חישבו על כך- בעולם הפיזי, לא משנה כמה מגניבה תהיה חנות הג'ינסים שלכם, אם היא תהיה בקניון רמלה היא תזכה לפחות יוקרה מאשר אם היא תתנוסס בכיכר המדינה. באופן דומה גם האתר שלכם- המחשבה שהוא יהיה זמין בכל בית בגלל שהוא על האינטרנט היא אשלייה- קידום אתרים מקצועי היא הדרך היחידה להגיע לקהל הגולשים שלכם. חישבו על כך- גולשים רבים מעדיפים לגשת לאתרי חדשות מוכרים וממותגים בשביל לקרוא מה קורה, ופחות יעדיפו להתחיל לחפש בעמודים התחתונים של מנועי החיפוש אחר אתרים קיקיוניים חדשים. למה? כי זה זמין וזה טוב, אז למה להתאמץ?

 

אנחנו בריקונספט מומחים לקידום אתרים, עם אחוזי הצלחה גבוהים בקידום לקוחותינו. אך זה לא הדבר היחידי שאנחנו עושים, מתוך אמונה שברגע שהאתר נמצא בראש, הוא עדיין צריך לבצע מכירות. לכן אנו כותבים תוכן שיווקי שיסגור לכם עסקאות, וממתגים את האתר דרך הצבעוניות, העיצוב, התוכן, ומה לא...  אז אל תתמהמהו, צרו קשר וסוף סוך תראו איך האינטרנט יכול לעבוד בשבילכם.

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009