קידום אתרים מה לא לעשות


קידום אתרים

ריקונספט התחנה הסופית בקידום אתרכם.
החברה הוקמה בשלהי 2005, ובצעד מושכל התברגה כאחת החברות המובילות בתחום הקידום אתרים והשיווק באינטרנט.
החברה מספקת פלטפורמה רחבה הכוללת את כל שירותי האינטרנט להם זקוק אתרכם.
בין שירותנו תמצאו:
-  קידום אתרים בגוגל - SEO.

-  ניהול קמפיינים בגוגל - PPC.
-  עיצוב מקצועי לאתרכם.
-  בניית אתרים עם מערכות ניהול תוכן.
-  כתיבה שיווקית וניהול תוכן.
-  אחסון אתרכם ותחזוקו השוטף.
-  והכי חשוב...
   צוות ידידותי שיעבוד איתכם ולא מולכם.

קידום אתרים

קידום אתרים אזהרות - מה אסור לעשות

 האתר סודות קידום אתרים חושף בפניכם עולם שלם של קידום אתרים מקצועי. באמצעות קריאת חומר המצוי בשפע באינטרנט יכול היום כל בעל אתר לנסות את כוחו בקידום האתר, ברצוני לרכז עבורכם מידע רב ושימושי מה לא לעשות.
רבים מהטעויות המתבצעות הינם משום מידע מוטעה באינטרנט, חוסר ניסיון ופיתוי להצלחות קטנות של אחרים, המתבררות כהצלחות של זמן קצר ומוגבל, במוקדם או במאוחר גוגל עולה על ה"טריקים" הנ"ל וזורק את האתר לדפים נידחים.

קידום אתרים... מה לא לעשות?

הטעות הכי הכי גדולה בקידום אתר יכולה להיות בחירת מילות מפתח שגויות. גם אם אתם המקדמים הכי מוצלחים בעולם והבאתם את האתר למקום הראשון במילת מפתח מסויימת, אם בסופו של יום תגלו שאף אחד לא מחפש את הביטוי, או לחילופין מספר מאוד מועט מחפשים את הביטוי אותו קידמתם, תבינו מהר מאוד שכל ההשקעה שלכם בקידום האתר היתה מיותרת. לשם כך יש לעשות בדיקה מקיפה ומקצועית על נפח החיפוש של המילת מפתח המרכזית אותה תרצו לקדם.
הכלי הטוב ביותר שיכול להיות לכך הוא גוגל אדוורדס. סעיף זה כולל בחירת מילות מפתח שאינם רלוונטיות לאתר, גם אם יכנסו מאות גולשים לאתר אבל עם מילת מפתח שאינה קשורה למה שהגולשים התכוונו אליו, זה רק יתסכל אותם ויגרום להם שניה אחרי הכניסה לצאת מהאתר שלכם.

טקסט מוסתר באתר

אחד הדברים החמורים ביותר מבחינת גוגל , הסתרת טקסט באתר באמצעות צבע פונט זהה לרקע.
טקסט מזערי שלא ניתן לראות אותו או באמצעות תכנות מתאים, גוגל מזהירים ומענישים אתרים על הסתרת טקסט מוסתר. גם אם נראה כי אתרים שביצעו זאת לא נענשו מגוגל ובאמצעות איזה טכניקה מדהימה הצליחו להתחמק מזיהוי של גוגל, סביר להניח שהאלגוריתם המתפתח והמתעדכן של גוגל יעלה על זה בהמשך, וגם אם אתם בטוחים שאתם הכי מתוחכמים בעולם ופשוט אין דרך שמנוע החיפוש יוכל לעלות על זה , גוגל הקימו לשם כך "מרכז הלשנות" בו הם מעודדים דיווח על משתמשים בטכניקות פסולות, תהיו בטוחים שהמתחרים שלכם לא יהססו לדווח עליכם.

מה לא לעשות

רישום למאות אינדקסים באמצעות תוכנות

תחום זה אינו מפותח בישראל אבל נפוץ באתרים רבים בעולם, אתרים רבים מציעים רישום מהיר למאות אינדקסים תוך רישום אחד.
פעולה זו מוגדרת על ידי גוגל כחוות קישורים וכספאם, גוגל בקלות מזהה זאת: טקסט הקישור והתיאור זהה בכולם, כל האינדקסים יושבים על אותו ip וגם אם דבר זה לדעת אחדים אינו מזיק לאתר הוא מיותר ואינו מועיל.

הצפת מילות מפתח

חזרה על מילות המפתח באתר שוב ושוב בכמות שאינה סבירה. כיצד תזהו כמות שאינה סבירה , קיראו את הטקסט אם הוא נראה שבלוני מפותל ולא ברור תתחילו לקצץ במילים, בגוגל ישראל בניגוד לגוגל העולמי פרמטר זה בקידום אתרים פחות משפיע. אם בכל זאת הצפתם במילות המפתח תזכרו שמתי שהוא הפרמטר יכנס גם לאלגוריתם הישראלי, היו עם האצבע על הדופק וזהו זאת בזמן.

דף לגולשים ודף לגוגל

טכניקת קידום אתרים מסוכנת נוספת היא הצגת אתר שונה לחלוטין לגוגל ולגולש, באמצעות תכנות פשוט ניתן לזהות את הרובוטים של גוגל ולהציג להם אתר שונה לחלוטין ממה שהגולש רואה.
גוגל ומנועי החיפוש גילו דרכים לזהות זאת ואתרים המשתמשים בשיטת קידום פסולה זו מסתכנים במחיקה מהאינדקס.

דפי נחיתה באמצעות תוכנות

טכניקה נוספת לקידום אתר שחור הינה באמצעות תכנות מאות דפים באתר עם מילות מפתח שונות, גם משתמשים בשיטה זו צפויים להענש על ידי גוגל.

תוכן משוכפל

שימוש בתכנים מועתקים בין אתרים שונים או אפילו בתוכן משוכפל בתוך האתר, הרעיון העומד מאחורי מנועי החיפוש הוא מציאת מידע ותוכן באתרים.
ברגע שאתה מעתיק תוכן מאתר אחר מנוע החיפוש אינו מעוניין להציג את אותו תוכן בתוצאות החיפוש שלו ,ולכן שם אותו באפשרות "לחזור על החיפוש עם התוצאות שהוסרו".
במידה ולקחתם טקסט מאתר אחר סביר להניח שהדף ימחק מהאינקדס ויכנס לתוצאות שהוסרו, במידה שחלק גדול מהאתר שלכם משוכפל דירוג האתר צפוי לרדת בצורה משמעותית.

חשוב לציין

חברת ריקונספט קידום אתרים מספקת קידום אתרים אתי ואין אנו משתמשים בשיטות ספאם וטריקים היעילים לפרקי זמן קצובים, יעידו על כך אתרים רבים אותם קידמנו הנמצאים בראש התוצאות לאורך שנים.


כתבה נוספת בנושא:
ספאם בקידום אתרים – מה לא לעשות
מיתוסים קידום אתרים

ליצירת קשר עימנו:
באפשרותכם להשאיר פרטים, ונציג שלנו יחזור אליכם תוך 24 שעות.
שם מלא
טלפון
Email
אתר

או בטלפון:
משרד - 077-3500420
סלולר - 052-5327590

צימרים | כל הזכויות שמורות - ריקונספט קידום אתרים - 2009